live
Новини » Політика Читать эту новость на русском

Формування "Консультативної ради" з ОРДЛО не розвивається, – Кулеба

Дмитро Кулеба. Фото kmu.gov.ua

Глава МЗС наголосив, що структура ТКГ з мирного врегулювання ситуації на Донбасі залишилася незмінною

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зазначив, що процес формування Консультативної ради в рамках Тристоронньої контактної групи за участю представників ОРДЛО наразі не розвивається. Про це глава МЗС повідомив у інтерв’ю "Європейській правді".

"Був підписаний (в Мінську 11 березня – ред.) протокол про результати засідання. Додаток (до протоколу, де йдеться про формат Консультативної ради – ред.) ніхто не підписував… Ситуація довкола Консультативної ради не розвивається", - наголосив Дмитро Кулеба.

За словами міністра, структура Тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі залишилася незмінною.

"Там є держава, яка напала – Росія, держава, яка захищається – Україна, і ОБСЄ посередині. Позиція МЗС дуже чітка: і міністерство, і я особисто як міністр виступаємо проти будь-якого переформатування ТКГ", - підкреслив дипломат.

Також Кулеба додав, що коли він став міністром, питання створення Консультативної ради вже опрацьовувалося, і він опинився перед фактом, що "такий процес уже існує".

Нагадаємо, нещодавно віцепрем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій і представник України в робочій підгрупі Тристоронньої контактної групи з політичних питань Олексій Резніков заявив, що оскільки зустріч відбудеться у форматі онлайн, то ніяких рішень про створення Консультативної ради не може бути підписано.  

Loading...