Фокіна планують викликати в Раду для пояснень про "загальну амністію" та "особливий статус всього Донбасу", – нардеп

У парламенті хочуть почути особисту позицію Фокіна і його думку як члена ТКГ

Перший прем'єр-міністр України Вітольд Фокін Гордон

Заступника голови делегації України в ТКГ щодо Донбасу Вітольда Фокіна планують викликати в Раду для пояснень через його заяви про загальну амністію та особливий статус регіону. Про це повідомив нардеп від фракції "Слуга народу", заступник голови парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Качура в коментарі "Радіо Свобода".

За словами Качури, колишнього прем’єр-міністра викличуть на комітет, щоб він пояснив свою позицію про те, що "треба оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще – всього Донбасу". Нардеп уже подав відповідне депутатське звернення й наголосив на необхідності розділення особистої думки Фокіна як вихідця з Донбасу і позиції члена ТКГ. Депутат очікує, що зустріч може відбутися вже цього тижня на позачерговому засіданні комітету.

Крім того, на зустріч планують запросити представників парламентського комітету з питань національної безпеки та оборони, комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Новини за темою: Зеленський назвав головні досягнення роботи української делегації в ТКГ

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський увів до складу української делегації для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) першого прем'єр-міністра України (1990-1992 роки) 87-річного Вітольда Фокіна на посаду першого заступника голови української делегації.Loading...