Новини » Політика Читать эту новость на русском

Фокін увійшов у ТКГ після того, як онука познайомила його із Єрмаком

Вітольд Фокін с онукою Марією Фокіною Фото з відкритих джерел

За словами Марії Фокіної, погляди глави ОПУ та першого прем'єра України у питанні Донбасу схожі

Онука першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна, співачка Марія Фокіна стверджує, що познайомила дідуся з главою Офісу президента Андрієм Єрмаком та причетна до його рішення увійти до складу Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у Мінську. Про це дівчина розповіла "Світському життю".

"Ви знаєте я сама особисто познайомила мого дідуся з Андрієм Єрмаком. Бо це мій друг. І це було наше особисте рішення, щоб дідусь почав займатися цим (питанням Донбасу в ТКГ, – ред.)", - сказала Марія.

За її словами, Вітольд Фокін не знав, що його онука дружить із керівником ОПУ. 

"Він не знав, що Андрій Єрмак це мій добрий друг дитинства. І Андрюші якраз потрібна була допомога із ситуацією (по Донбасу, - ред.)", - додала Фокіна. 

Марія запевняє, що погляди Єрмака та першого прем'єра України у питанні Донбасу схожі.

"Він не любить пресу, але вони знайшли спільну мову з Андрюшою, Андрієм Борисовичем, як вони можуть закінчити цю війну", – сказала співачка.

Новини за темою: Він має право говорити свою позицію, але не може оприлюднювати її, - Кравчук про ситуацію з Фокіним

Нагадаємо, 18 серпня 2020 року президент України Володимир Зеленський увів до складу української делегації для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі першого прем'єр-міністра України (1990-1992 роки) 87-річного Вітольда Фокіна.

Раніше, наприкінці липня президент призначив першого президента України Леоніда Кравчука очільником української делегації ТКГ щодо врегулювання ситуації на Донбасі замість другого президента Леоніда Кучми. 

Loading...