Фокін про конфлікт на Донбасі: Я не бачив підтвердження, що там ведеться війна між Росією та Україною

Вітольд Фокін Фото з відкритих джерел

Відповідну заяву Фокін зробив під час засідання парламентського комітету

Перший заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання на Донбасі Вітольд Фокін не бачить підтвердження того, що на сході країни ведеться збройний конфлікт між Російською Федерацією та Україною. Про це він заявив під час засідання парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, передає "РБК-Україна".

"Що стосується війни, - я не політик. Тому зробити якесь визначення я не можу. Тому що ніякого підтвердження, що там (на Донбасі - ред.) ведеться війна між Росією і Україною, поки я не бачив", - сказав Фокін.

Новини за темою: Фокін у Раді повторив тезу про загальну амністію та звинуватив Порошенка у продовженні конфлікту на Донбасі

Нагадаємо, раніше Вітольд Фокін назвав основні причини "майже п'ятирічного тупцювання на одному місці" у врегулюванні конфлікту на Донбасі. За його словами, першою причиною "застою" стали "Мінські домовленності, які не є нормативно-правовим актом, тобто вони не обов'язкові для виконання".

Однак, головною причиною заступник глави делегації у ТКГ назвав політику попереднього президента Петра Порошенка.

Loading...