Фокін назвав причину "майже п'ятирічного тупцювання на одному місці" у вирішенні конфлікту на Донбасі

Вітольд Фокін Фото з відкритих джерел

Представник України у ТКГ переконаний, що винуватцем тривалого конфлікту на сході України є Петро Порошенко

Перший заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Вітольд Фокін назвав основні причини "майже п'ятирічного тупцювання на одному місці" у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

Про це він повідомив на засіданні Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, повідомляє Уніан

Так, Фокін наголосив, що перед тим, як долучитися до роботи в ТКГ, він вивчив усі протоколи та звіти робочих груп. 

"Вивчив причини основних розбіжностей з нашим основним контрагентом - з Російською Федерацією, і дійшов такої думки: майже п'ятирічне тупцювання на одному місці стали в основному слідством двох причин", - зазначив він.

За словами Фокіна, першою причиною "застою" стали "Мінські домовленності, які не є нормативно-правовим актом, тобто вони не обов'язкові для виконання". Однак, головною причиною заступник глави делегації у ТКГ назвав політику попереднього президента Петра Порошенка. 

Новини за темою: Фокін прибув до Ради на позашляховику преміум-класу. Відео

"Але головна причина полягає у тому, я буду відвертим, що гарант Конституції на той час більше дбав про власні інтереси, про власний авторитет, а не про долю держави і свого народу. Він більше думав про те, щоб потиснути руку можновладцям світового рівня... Я вже не кажу про величезну прибутковість військової справи", - наголосив Вітольд Фокін. 

Нагадаємо, цього дня, 29 вересня, Вітольд Фокін прибув на засідання комітету Верховної Ради, щоб обговорити його скандальні заяви щодо Донбасі. 

Під час свого виступу представник України в ТКГ ще раз повторив свою тезу про те, що амністія по Донбасу повинна бути загальною, а головним винуватцем тривалого конфлікту на сході України є експрезидент Порошенко.

 Loading...