Фокін має піти з ТКГ, - Офіс президента

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак Фото з відкритих джерел

Також він нагадав, що Тристороння контактна група не ухвалює жодних рішень, а є логістичним майданчиком для узгодження деталей

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що перший заступник глави делегації України в ТКГ Вітольд Фокін має піти з Тристоронньої контактної групи. Про це він написав у своєму Facebook.

"Моя особиста позиція - пан Фокін повинен піти з ТКГ", - зазначив Єрмак.

При цьому він додав, не називаючи імені, що деякі "дипломати" погодили повернення частини кордону на Донбасі тільки після проведення виборів в ОРДЛО, і навіть не вибачилися за це перед суспільством.

Єрмак нагадав, що Тристороння контактна група не ухвалює жодних рішень, а є логістичним майданчиком для узгодження деталей і домовленостей, які досягаються лідерами "нормандського формату".

Всі принципові рішення ухвалюються тільки президентом, парламентом України та урядом. Президентом - в рамках діалогу лідерів "нормандського формату". А Верховна Рада приймає відповідні закони. І ніяк інакше.

Новини за темою: Фокін у Раді повторив тезу про загальну амністію та звинуватив Порошенка у продовженні конфлікту на Донбасі

Нагадаємо, перший заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання на Донбасі Вітольд Фокін заявив, що не бачить підтвердження того, що на сході країни ведеться збройний конфлікт між Російською Федерацією та Україною.

Loading...