Фільм "Тупий і ще тупіший" відпочиває: Шуфрич про Саакашвілі та Супрун у владі

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

Я думав, що Саакашвілі – це вже буде межа безглуздя, але ні, зараз ще Уляна Супрун!

Фільм "Тупий і ще тупіший" просто відпочиває порівняно з тим, що відбувається у владі.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя", Нестор Шуфрич.

Народний депутат зазначив, що запрошення колишньої в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун до Національної ради реформ не відповідає здоровому глузду, адже саме за Супрун видатки на медицину були скорочені вдвічі.   

"Фільм "Тупий і ще тупіший" просто відпочиває порівняно з тим,  що відбувається у владі. Ви знаєте, я просто шаленію від цього. Я думав, що Саакашвілі – це вже буде межа безглуздя, дурості і тупості. Та ні, зараз ще Уляна Супрун!" – наголосив Нестор Шуфрич.

Новини за темою: Приїжджати до нас красти – можна, а розслідувати – ні, – Дубінський про Супрун

Політик пригадав, що саме за керівництва Уляни Супрун в МОЗ видатки на медицину були скорочена та була розпочата медична реформа, яка, насправді, знищить сферу охорони здоров’я в Україні. Тому, вважає нардеп, через такі рішення владі потрібно готуватися до канікулів.

"Я вважаю, що в адміністрації президента просто всі з глузду з’їхали. Бо після Саакашвілі привести Супрун, я вважаю, що вони вже повинні готуватися до якихось канікулів", – прокоментував Нестор Шуфрич.

Новини за темою: Саакашвілі починає формування "тіньового" уряду, – Володимир Кацман

Нагадаємо, голова Офісу президента Андрій Єрмак 18 травня запросив колишнього в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун приєднається до Національної ради реформ, яку нещодавно очолив грузинський політик Михайло Саакашвілі.

Як повідомляли, 7 травня президент України Володимир Зеленський призначив колишнього президента Грузії та колишнього голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

Згодом Саакашвілі пояснив, чому прийняв пропозицію Зеленського приєднатися до влади. Він також назвав завдання, які поставив перед ним президент Володимир Зеленський.

Loading...