Філатов: Якісна й сучасна медицина в Дніпрі залишається пріоритетом – у міста є стратегічний план зі створення комфортної комплексної екосистеми

Борис Філатов Дніпровська Панорама

У Дніпрі продовжують оновлення лікувальних установ і працюють над створенням комфортного середовища проживання в місті. В обласному центрі вперше за 40 років проводять системні реконструкції центрів первинної медико-санітарної допомоги, а спільно зі Світовим Банком реалізується проєкт з реконструкції та будівництва 25 амбулаторій. Про це повідомляє "Дніпровська панорама".

Після багаторічної паузи місто закупило 15 нових машин швидкої допомоги. Був створений унікальний для країни алергологічний центр. Ремонти та оновлення обладнання передбачені у 29 лікарнях вторинної ланки, які, як і обіцяв Борис Філатов, місту вдалося повернути у власність територіальної громади. За п'ять років команді мера Філатова вдалося якісно змінити стан міської медицини, проте чимало роботи - ще попереду.

Дніпровська Панорама

"Поки держава недофінансовує медичну галузь, місто підставляє лікувальним закладам плече. Ремонти та реконструкції роблять якісно — з дотриманням європейських норм.

Місто також працює над створенням єдиного електронного медичного простору: онлайн-запис до лікаря, електронний рецепт і спеціальні програми для установ, які дозволять їм проводити ефективний внутрішній менеджмент", — сказав один з творців партії "Пропозиція", мер Дніпра Борис Філатов.

За його словами, "Пропозиція" має чіткий стратегічний план зі створення комфортної комплексної екосистеми Дніпра. Сюди входить все: безпека, екологія, благоустрій та ефективне переосмислення медичної сфери — як основи здоров'я і довголіття городян.

Так, в наступні періоди хочуть створити мобільний додаток, за допомогою якого городяни також зможуть отримувати медичні послуги. У медзакладах продовжать проводити комплексні реконструкції - із заміною ліфтів, обладнання та приведенням до ладу прилеглих територій. У списку запланованих робіт на найближчі чотири роки - будівлі та відділення дитячої клінічної лікарні № 6, клінічної лікарні швидкої допомоги, поліклініки № 6, клінічної лікарні №11 та №16, лікарня №12.

Наразі у Дніпрі завершують капітальний ремонт центру первинної медико-санітарної допомоги №4. Він проходить в рамках програми реконструкції перших поверхів і вхідних груп дев'яти медустанов і амбулаторій Дніпра.

Дніпровська Панорама

Дніпровська Панорама

"Ґанок і хол перебудовують з урахуванням елементів безбар'єрності. У будівлях центру також упорядковують фасад, всередині облаштовують зону для дитячих колясок і змінюють пасажирський ліфт. Цей центр буде ще одним якісним прикладом роботи команди Бориса Філатова", - розповіла представниця партії "Пропозиція" Олександра Бодня.

Після комплексної реконструкції медцентр, у який щодня звертаються кілька сотень жителів Соборного району, зможе поліпшити якість надання послуг і конкурувати з приватними клініками.

Loading...