Філатов: Все, до чого Коломойський доторкнувся в рідному місті, яке дало йому можливість стати мільярдером, перетворилося в тлінь

Міський голова Дніпра Борис Філатов Фото з відкритих джерел

Підконтрольні олігархам медіа бомбардують негативними сюжетами лідерів місцевого самоврядування по всій країні. При цьому суть контенту все більше нагадує віртуальну реальність, що не має нічого спільного з дійсним станом справ. Про це заявив мер Дніпра Борис Філатов, передає "Дніпро Вечірній".

"Яскравий приклад – історія з "змитої" вулицею в Дніпрі. Тоді медіаресурси, що належать олігарху Коломойському, поширили фейк: вулиця Короленка "зникла" після сильних дощів у місті. Разом з тим ці ж новинні ресурси запустили неправдиву новину про те, що на будівництві метро нібито вкрали 370 млн грн. Журналісти посилалися на неіснуюче заяву СБУ. Офіційно Служба безпеки України спростувала цю інформацію. Після виникнення резонансу новинні сайти видалили публікації", – йдеться у публікації.

Відповідаючи на питання про нинішніх відносинах з олігархом Коломойським, Борис Філатов заявив, що вже тривалий період не підтримує з ним ніякого зв'язку.

"Коли ти заходиш у крісло міського голови, ти повинен розуміти, що уявляєш територіальну громаду. Не олігархів, що не мафіозні клани, не якісь угруповання, які ділять потоки. Ти повинен представляти людей", – сказав Філатов.

Мер Дніпра також нагадав, що з-за монополії Коломойського квитки на внутрішні перельоти в аеропорту Дніпра коштують дорожче рейсу Київ–Нью-Йорк. Це також гальмує ситуацію з реконструкцією повітряних воріт. Подібна ситуація сталася також із футбольним клубом "Дніпро", який зараз, по суті, є банкрутом. У списку також напівзруйнований Будинок офіцерів і недобудована баскетбольна арена. "Де Ігор Валерійович (Коломойський, – ред.) пройшов, все поросло бур'янами. А потім його журналісти розповідають на своїх телеканалах, на своїх інформаційних ресурсах про те, який я поганий. Так нехай вони розкажуть, який він хороший", – прокоментував Філатов.

Також, кажучи про ситуацію з партією "Кріп", з якої він вийшов в 2018 році, Філатов підкреслив, що крах політсили був пов'язаний з перехопленням управління всередині неї людьми, пов'язаними з олігархом Коломойським.

"Мені шкода, що ця партія, яка створювалася як партія волонтерів, добровольців, небайдужих людей, фактично (в результаті того, що в ній перехопили управління інші люди) з політичної сили, що отримала в 2015 році 8 % по країні, перетворили в нуль, в пустушку", – додав Філатов.Loading...