Філатов: Системне оновлення зупиночних комплексів у Дніпрі – це комфорт і безпека людей. У міста є чіткий стратегічний план

За останні п'ять років у Дніпрі команді мера Філатова вдалося відродити дешевий муніципальний електротранспорт. Закуплено близько сотні сучасних тролейбусів, оновлюється трамвайний парк, а на зміну тісним маршруткам прийшли просторі автобуси великої пасажиромісткості.

На ряду з цим для створення комфортного середовища проживання також якісно змінюють і зовнішній вигляд зупиночних комплексів. Цим питанням не займалися кілька десятиліть. До кінця року в місті з'явиться більше 150 сучасних комплексів в єдиному стилі - зручних і безпечних.

"У транспортній сфері виконано великий обсяг роботи. Зрозуміло, попереду ще багато належить зробити - зокрема привести в порядок трамвайні колії. Якщо говорити про оновлення зупиночних комплексів, то це не просто візуальна картинка. Від цього залежать комфорт і безпека людей", - сказав Борис Філатов.

Він також додав, що якісне поліпшення життя людей на місцях є ключовим принципом партії "Пропозиція", одним з лідерів якої він є. Борис Філатов підкреслив: "у" Батьківщини " є чіткий стратегічний план по створенню комфортної комплексної екосистеми міста. Тут враховано все - від безпеки до благоустрою. Так, з 2021 року запланована установка 107 нових комплексів у всіх районах міста".

За словами представника партії "Пропозиція" Ігоря Маковцева, дизайн нових зупинок в Дніпрі враховує елементи безбар'єрності, в них є освітлення, маршрутні карти, інформаційні табло, а також спеціальні стовпці-відбійники. Посадочні платформи на трамвайних зупинках також встановлюють з підйомом-щоб людям похилого віку було зручно заходити у вагони.Loading...