Філатов подякував дніпрянам за вірний вибір

Фото з відкритих джерел

Борис Філатов, який, згідно екзит-полам центру соціальних і маркетингових досліджень "Соціс", перемагає з показником майже в 79% голосів дніпрян, звернувся до жителів міста зі словами подяки. У своїй промові він підкреслив значимість підтримки дніпрян і пообіцяв виправдати надану йому довіру. Повідомляє видання "Горсовет".

"Офіційні результати будуть пізніше. Зараз є екзит-поли. Ми виграємо з серйозним відривом. Це означає, що ми захистили свій вибір, захистили своє місто... у нас амбітні плани на майбутнє. Перше: завершити те, що вже почали. Друге: розпочати нові проекти, які наблизять наше місто до кращих мегаполісів Європи, а, можливо, і всього світу. Дніпро гідний цього", - підкреслив політик.

Новини за темою: Філатов відкрив у Дніпрі 759 тренажерних, дитячих майданчиків, футбольних і баскетбольних полів

За його словами, за першу каденцію вдалося реалізувати чимало великих проектів. Вони стосувалися вдосконалення інфраструктури, реформування житлово-комунального господарства, ремонтів об'єктів гуманітарної сфери, створення нових рекреаційних зон тощо.

"Наша перемога - це оцінка, яку дав мені Дніпро. За цілодобову роботу без вихідних. За тисячі ремонтів. За транспортну революцію. За боротьбу з епідемією", - зазначив Борис Філатов.

Нагадаємо, що сьогодні, 22 листопада, в Дніпрі відбувся другий тур голосування з виборів міського голови.

Loading...