Філатов перемагає вже в першому турі місцевих виборів, - опитування

Мер Дніпра Борис Філатов Фото з відкритих джерел

Шанси перемогти в першому турі виборів на посаду міського голови у чинного мера Дніпра Бориса Філатова значно зростають. Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", яке проводилося з 8 по 17 серпня.

Роботою Бориса Філатова задоволені 60% опитаних городян. Серед місцевих політиків, до яких у жителів Дніпра позитивне ставлення, на першому місці теж Борис Філатов. В ході опитування його назвали 50% респондентів.

Представники Соціологічної групи "Рейтинг" також запитали городян, кого вони готові підтримати серед кандидатів на посаду міського голови. З великим відривом і в цьому опитуванні лідирує чинний мер міста Борис Філатов. Його кандидатуру схвалюють 50% респондентів.

Відзначимо зростання популярності партії "Пропозиція", яка лідирує в рейтингу політичних сил на виборах до міськради. Згідно з опитуванням, за партію "Пропозиція" готові віддати голоси майже 30% дніпрян, які визначилися і мають намір прийти на вибори. У той же час спостерігається подальше значне падіння рейтингу партії "Слуга народу". Їх кандидат в мери Дніпра ледь набирає 7% голосів.

Loading...