Філатов перемагає в першому турі, - соціологи

Дніпровська Панорама

Соціологічне дослідження, проведене компанією "Центр Консалт" та Всеукраїнською громадською організацією "Комітет виборців України" на виході з виборчих дільниць, свідчить: на виборах мера Дніпра впевнено перемагає чинний міський голова Борис Філатов, передає "Дніпровська панорама".

Рівень його підтримки достатній для того, щоб знову зайняти крісло градоначальника вже після першого туру.

Згідно з даними експертів, за Філатова проголосували понад 52% городян, тоді як показники найближчого переслідувача в списку підтримки дніпрян виявилися практично в 5 разів меншими. Велика частина кандидатів, які балотувалися на посаду мера, не змогла подолати рубіж у кілька відсотків голосів.

У партійному рейтингу впевнено лідирує партія "Пропозиція", яка висунула Бориса Філатова кандидатом у мери Дніпра. Рівень її підтримки, згідно з даними соціологів, перевищує 35%.

В цілому голосування в Дніпрі пройшло з мінімальною кількістю порушень. Експерти очікують, що основні спроби різних політичних сил спотворити результати виборів будуть зроблені вже на етапі підрахунку голосів.

Довідковий: дослідження компанії "Центр Консалт" та Всеукраїнської громадської організації "Комітет виборців України" проводилося 25 жовтня 2020 року. Виборців опитували на виході їх 83 дільниць у межах усього міста. На кожній дільниці опитано від 40 до 70 виборців, залежно від розміру дільниці. Всього опитано 3847 осіб. Вибірка репрезентативна. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,7%.

Loading...