Фельдман: Випадків рейдерства, як з ТЦ "Барабашово", в Харкові бути не повинно

Олександр Фельдман newsone.ua

Ситуація, яка сталася в Харкові з ТЦ "Барабашово", вигадана спеціально для того, щоб здійснити рейдерське захоплення. Про це повідомив народний депутат від Партії "Опозиційна платформа - За життя" Олександр Фельдман в ефірі телеканалу ZIK.

Коментуючи недавні акції протесту підприємців біля будівлі правоохоронних органів з вимогою розслідувати цю справу, депутат зазначив, що люди повинні бути впевнені в завтрашньому дні і не боятися заявляти про такі факти порушення прав. 

"Ситуація з "Барабашово" - вона вигадана, висмоктана з пальця. Придумана дорога, яка нікому не потрібна, яка не пройшла ніяких громадських слухань і не підтверджена ніякими юридичними документами. Рейдерства в Харкові бути не повинно, і люди повинні бути впевненими в завтрашньому дні і знати, що та робота, якою вони займалися, буде збережена і передасться їх дітям", - сказав Фельдман.

Нагадаємо, в серпні у Харкові група молодиків здійснила спробу рейдерського захоплення ТЦ "Барабашово". Тоді інцидент закінчився сутичками підприємців з поліцією.