Федині вручили клопотання про обрання запобіжного заходу

Допит народної депутатки тривав дві години

Софія Федина

Народній депутатці від "Європейської солідарності" Софії Федині після допиту в Державному бюро розслідувань вручили клопотання про обрання запобіжного заходу. Про це повідомляє PavlovskyNews.

Згідно з повідомленням, Федина відмовилася коментувати деталі допиту з посилання на таємницю слідства, але пригрозила карою Божою людям, які роблять погані справи, натякаючи на слідчих ДБР.

Окрім цього, парламентарка також прокоментувала відсутність своєї групи підтримки та зазначила, що наразі є інші, більш пріоритетні справи. 

"Сьогодні ви моя група підтримки. І подивіться на всі боки - групи підтримки дуже багато: два автозаки, автобус і кілька автомобілів поліції. Тобто, всі, хто хоче захистити ДБР від грізної Софії Федини, вони сьогодні тут. Якщо вже говорити про небайдужих громадян, то вони повинні ходити на роботу і сьогодні є справи більш пріоритетні, як суди над Яною Дугарь, Андрієм Антоненком, Юлією Кузьменко і ми повинні акумулювати зусилля там", - зазначила Федина.

Нагадаємо, раніше, тільки приїхавши на допит до ДБР щодо справи про погрози президенту Володимиру Зеленському, Софія Федина заявила, що гаранту потрібно побоюватися не її, а власну службу безпеки.Loading...