EUtoday: Збільшення рейтингу Медведчука пов'язане з його принциповою позицією щодо миру в Україні

Віктор Медведчук, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" фото - zagittya.com.ua

Значне збільшення рівня довіри до голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука з боку українських виборців пов'язано з його принциповою позицією в питанні встановлення миру в Україні.

Про це повідомили аналітики одного з найавторитетніших британських видань EUtoday з посиланням на результати соцопитування Belgium-Ukraine Research Institute.

Автор матеріалу впевнений: збільшення рейтингу головної опозиційної політсили України "Опозиційна платформа - За життя" пов'язане з бажанням Віктора Медведчука встановити мир не тільки в Україні, а й у всій Європі.

Відзначимо, що більшість європарламентарів підтримали мирну ініціативу Віктора Медведчука про створення Міжпарламентського діалогу країн "нормандської четвірки".

Так, член французького Сенату Анрі Малосс вважає, що запропонований Віктором Медведчуком діалог може раз і назавжди вирішити кризу на Донбасі і встановити мир в Україні.

"Він є українським політиком, членом Верховної Ради. Я помітив, і мої колеги з французького Сенату також помітили, що він представив цю ініціативу не як власну, а як ініціативу для України. Тому це не партійна ініціатива, яка повинна прославляти опозиційного лідера. Від цього може бути користь. Ось чому я беру участь в цій ініціативі, підтримую її", - заявив Малосс.

Як повідомляв голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук раніше, у Франції та Німеччині на ура зустріли ідею міжпарламентського виміру "нормандського формату".

Нагадаємо, народний депутат України Віктор Медведчук презентував ідею Міжпарламентського діалогу країн "нормандської четвірки" членам французького Сенату і німецького Бундестагу.

Loading...