live

У "Слузі народу" хочуть посилення відповідальності за образу військових

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко УНІАН

Днями волонтер Юрій Бірюков назвав "ублюдками" військовослужбовців, які голосували за Зеленського

Заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко запропонував посилити відповідальність за образи військовослужбовців після допису волонтера та ексрадника Петра Порошенка Юрія Бірюкова, у якому він називав деяких військовослужбовців ублюдками. Про це Корнієнко заявив під час Погоджувальної ради, яку транслював телеканал ZIK.

Колишній радник експрезидента Петра Порошенка Юрій Бірюков у своєму Facebook назвав військовослужбовців, які голосували за Зеленського, "ублюдками". Таке висловлювання пролунало у відповідь на пропозиції Зеленського проводити спільне патрулювання силами ЗСУ та ОБСЄ.

Корнієнко запропонував встановити відповідальність за подібні образи військовослужбовців.

"У нас є пропозиція до обговорення - посилити відповідальність за образи та наклеп у бік військовослужбовців. Вивести це окремим пунктом. Вона і так є, і так працює. Але щодо військовослужбовців, які захищають нашу землю, нас, щодня, щохвилини, – ніхто не має права їх ображати, незалежно від статусу – нинішнього чи минулого – цієї людини, і незалежно від того, як він себе позиціонує", - сказав він.

Нагадаємо, під час виступу в Мюнхені на конференції з безпеки президент України Володимир Зеленський нагадав про ідею спільного патрулювання кордону з Росією на Донбасі, заявивши, що в ньому могли би брати участь українська сторона, ОРДЛО та ОБСЄ.

Новини за темою: У Кремлі відреагували на пропозицію Зеленського про спільне патрулювання кордону на Донбасі

Крім того, він підкреслив, що українська влада хоче провести місцеві вибори на всій території України, включно з окремими районами Донбасу, в жовтні 2020 року, але для цього мають бути створені безпекові та політичні умови.

На думку народного депутата України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Валерія Гнатенка, без сценарію, який запропонував український президент щодо ініціативи про спільне патрулювання кордону представниками України, ОБСЄ та ОРДЛО, досягти миру буде неможливо.

Loading...