live

Експрезидента СРСР Горбачова образили слова Зеленського про змову у Другій світовій війні

Михайло Горбачов

Політики та історики, які таке кажуть, ображають пам'ять тих, хто віддав життя за перемогу над фашизмом

Експрезидента СРСР Михайла Горбачова образили слова президента Володимира Зеленського, який підтримав звинувачення Польщею Радянського  союзу у розв’язанні Другої світової війни, передає РБК Россия.

Перед тим Офис президента опублікував промову Зеленського у Польщі в день відзначення 75-річчя визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау: "Польща та польський народ першими – першими – відчули на собі наслідки злочинної змови тоталітарних режимів. Це призвело до початку Другої світової війни та дозволило нацистам запустити смертоносний маховик Голокосту…Європа і світ не мають права сьогодні мовчати, як це було у 1939 році".

Новини за темою: Михайла Горбачова госпіталізували

"Чиїм інтересам вони (слова Зеленського – ред.) служать? Політики та історики, які таке кажуть, ображають пам'ять тих, хто віддав життя за перемогу над фашизмом", відреагував Горбачов.

Горбачов додав, що найкращою відповіддю на слова Зеленського буде "віддати належне тим, хто витримав величезні тяготи та страждання і позбавив людство від цієї чуми".

Новини за темою: Горбачов посперечався з Путіним про РСМД

Водночас, в МЗС РФ заявили, що український президент "переходить всі межі" і демонструє "зраду свого народу".

Нагадаємо, після холодної війни СРСР впустив "МакДональдс", який став вироком всій радянській системі й тріумфом капіталізму.

 

Loading...