Ексголові "Укравтодору" Новаку в Польщі продовжили арешт до квітня

Колишній очільник Укравтодору Славомір Новак

Liga.net

Йому загрожує суворе покарання позбавленням волі

У Польщі колишньому виконувачу обов’язків голови Держагентства автомобільних доріг України ("Укравтодору") Славоміру Новаку продовжили термін перебування за ґратами на три місяці до квітня. Про це повідомляє "Польське Радіо".

Як зазначається, під вартою затриманий перебуватиме до 16 квітня.

Таке рішення ухвалив Окружний суд Варшави.

"В обґрунтуванні суддя вказала, що докази, представлені в заяві прокурора, вказують на високу ймовірність вчинення підозрюваним усіх дій, яких стосується обвинувачення", - запевнив прокурор Ян Дрелєвський.

За його словами, суд погодився з прокуратурою щодо ймовірного шахрайства, а також стосовно загрози суворого покарання позбавленням волі.

Новини за темою: У справі Новака затримали ще трьох осіб

Раніше повідомлялося, що ексголову "Укравтодору" Славоміра Новака 20 липня 2020 року затримали в Польщі. Накладення арешту здійснило Центральне антикорупційне бюро країни. Його підозрюють у корупції та управлінні організованою злочинною групою. Також українські прокурори направили підозру затриманому у невиконанні рішення місцевого суду та Верховного суду України та перешкоджанні процесу поновлення на посаді начальника Служби автомобільних доріг у одній з областей України.

Loading...