Новини » Політика Читать эту новость на русском

ДБР допитало ексглаву ОП Богдана після скандального інтерв'ю Гордону

Андрій Богдан УНІАН

Андрій Богдан перед допитом заявив, що виключає свою співпрацю з президентом Володимиром Зеленським

Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан сьогодні прибув на допит у Державне бюро розслідувань, куди його викликали як свідка після інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону.

Як передають "Українські Новини", Богдан приїхав у супроводі адвокатів до будівлі ДБР о 10:25, хоча допит був запланований на 11:00. 

Перед допитом в Держбюро розслідувань він заявив, що виключає свою співпрацю з президентом України Володимиром Зеленським.

"Я ніколи не повернуся в Офіс президента Зеленського і допомагати співпрацювати з ним не збираюся", - сказав Богдан і додав, що після звільнення з посади один раз телефоном спілкувався з Володимиром Зеленським з особистого питання.

Новини за темою: У "Слузі народу" назвали інтерв'ю Андрія Богдана повним "фантазій і припущень"

Згодом відбувся і сам допит. Його метою було з'ясування наявних у Богдана як свідка достовірних даних і підтвердження здійснення українськими чиновниками можливих протиправних дій на користь іншої держави. 

Зокрема, Богдан заявив слідчим, що такою інформацією не володіє, підтверджень і доказів у нього немає, а про можливі незаконні дії українських посадових осіб він дізнався з відкритих джерел і засобів масової інформації.

Примітно, що йшлося про справу "вагнерівців", яких не так давно затримали в Білорусі та пізніше передали РФ, хоча Київ також просив про їхню екстрадицію.

Нагадаємо, раніше колишній глава ОП в інтерв'ю Гордону розповів, що деякі високопосадовці Офісу президента мають непублічні контакти з п'ятим президентом Петром Порошенком. 

Крім цього, Богдан зізнався, хто з політиків наразі має найбільший вплив на чинного главу держави Володимира Зеленського. 

Loading...