Ексглава митниці Нефьодов балотуватиметься в Київраду від "Голосу"

Максим Нефьодов Фото з відкритих джерел

Максим Нефьодов йде на вибори під першим номером партії

Колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов вирішив висунути свою кандидатуру на місцевих виборах у Київську раду від партії "Голос". Про це він сам повідомив у своєму Facebook.

"Настав час вийти за межі зони комфорту – я йду під №1 на вибори в Київраду з командою "Голосу". Звісно, мені то дуже комфортно нарешті не бути держслужбовцем, але просто дивитись на те, як країна в черговий раз втрачає можливості для стрибка вперед, нема сил", - зазначив Нефьодов.

За його словами, він вирішив піти на вибори через те, що вважає за потрібне "присвячувати частину життя громадській діяльності, аби робити Україну кращою".

Ексглава Держмитниці відзначив, що "вікно можливостей в уряді зараз закрилось", тому він вирішив спробувати щось змінити в місті, де народився і живе.

Своє бажання іти саме з партією "Голос" Нефьодов пояснив тим, що ця партія найближча до його поглядів – як економічних, так і етичних. 

Новини за темою: "Голос" вирішив висунути кандидатом в мери Києва телеведучого Притулу

Нагадаємо, народний депутат від фракції "Голос" Соломія Бобровська заявляє, що партія "Слуга народу" подала міністра охорони здоров'я Максима Степанова першим номером у списку на місцеві вибори до Одеської обласної ради.

Loading...