live

Ексглава Мінфіну Уманський ініціював відставки Нефьодова і Верланова, - документи

Ігор Уманський Фото з відкритих джерел

Тимчасовими в.о. глав Митної і Податкової служб могли б стати Роберт Зелді та Михайло Титарчук

Колишній міністр фінансів Ігор Уманський ініціював відставки глави податкової Сергія Верланова і глави митниці Максима Нефьодова. Про це повідомляє Lb.ua.

Як зазначається, відповідне подання ексміністр направив на адресу глави КМУ Дениса Шмигаля.

Зокрема, у листі Уманського від 28 березня, за його особистим підписом, главі уряду пропонується покласти тимчасове виконання обов'язків Верланова на його зама Михайла Титарчука, а обов'язків Нефьодова - на його зама Роберта Зелді.

Крім цього, у виданні наголосили, що лист Мінфіну - повторне звернення. За попередньою інформацією, воно зайшло з відомства безпосередньо в апарат прем'єра і на розгляд Кабміну не виносилося.

"Я чув, що Уманський двічі подавав мене на звільнення. Не знаю офіційно причин, він зі мною не говорив на цю тему", - зазначив Максим Нефьодов.

У свою чергу, Сергій Верланов зазначив, що він дізнався про цей документ вже після подачі, але про причини його появи не знає досі.

"У мене не було ніяких конфліктів з Ігорем Івановичем і наша взаємодія було завжди конструктивною. Мені особисто він його не коментував і про мотиви цього документа краще уточнити у нього", - додав Верланов. 

"Що стосується Сергія Михайловича (Марченко, - ред.), я знаю його як професіонала і я з радістю буду ефективно працювати в його команді", - підкреслив глава ДПС. 

Водночас прем'єр-міністр Денисом Шмигаль на прохання уточнити, чи будуть ці уявлення мати наслідки з огляду на те, що глава Мінфіну змінився, відповів, що "на даний момент обидва керівники працюють".

Нагадаємо, нещодавно, 30 березня, Верховна Рада звільнила міністра охорони здоров'я Іллю Ємця та міністра фінансів Ігоря Уманського. Рішення про звільнення Ігоря Уманського підтримали 249 депутатів.

Loading...