Економіка України стрімко руйнується, а прем'єр розповідає парламенту нісенітниці про "майбутнє зростання", - Медведчук

Народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Економіка України стрімко руйнується, а прем'єр розповідає парламенту нісенітниці про "майбутнє зростання". Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук, повідомляє пресслужба політсили. 

Наводимо його текст дослівно: 

"Як відомо, економіка України закінчила I квартал 2020 року (це при тому, що карантин у країні почався 12 березня) з найгіршими показниками за останні 4 роки. Падіння виробництва відбувалося (і триває!) в усіх секторах економіки країни:

  • у промисловості – виробництво знизилося на 5,1% (проти I кварталу 2019 року);
  • у сільському господарстві – на 1,8%;
  • у будівництві – на 5,5%.

За такої кризи економіки українське суспільство має право очікувати від прем'єра роз'яснень, коли і якими методами зупинятимуть падіння і що конкретно для цього робить Кабмін.

На жаль, вкотре виступаючи в парламенті 13 травня 2020 року, Д. Шмигаль взагалі не говорив про кризу української економіки та результативні методи її подолання.

Прем'єр заявив, що виділення фінансів Кабміном залежить від стану домовленостей України з Міжнародним валютним фондом. Водночас Шмигаль так і не дав жодних пояснень щодо зміни позиції МВФ у питаннях кредитування України і значного його скорочення.

Проте прем'єр стверджував, що 2020-го Кабмін дійсно розраховує на $10 млрд кредитів від різних зовнішніх кредиторів. "Їх обсяг цього року перевищує $10 млрд фінансової підтримки від фінансових інституцій, міжнародних фінансових організацій – МВФ, європейських структур, ЄС і країн-партнерів загалом", – заявив глава уряду.

А вінцем нісенітниць Шмигаля стала його заява про майбутнє "зростання" української економіки: "Тому це дуже важливо, щоб ми рухалися вперед і отримували ці кошти, аби наступного року зрости на 7%, а не падати у прірву і не мати можливості вибратися з неї ще років із десять".

Очевидно, що з урядом Шмигаля жодного зростання економіки України не відбудеться, а буде якраз передбачене ним падіння у прірву, з якої країні дійсно доведеться вибиратися ще 10 років. Якщо не більше".

Нагадаємо, нещодавно голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук повідомив, що у економіки України немає майбутнього і результати будуть плачевними, якщо уряд не має плану її відновлення.