Економічний курс, який реалізовує нинішня влада, ніколи не приведе до росту промисловості та благополуччя народу, – Чорний

Народний депутат (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Віктор Чорний Фото з відкритих джерел

Рік пройшов, а похвалитися владі нічим

Економічний курс, який реалізовує нинішня влада, ніколи не приведе Україну до росту промисловості та благополуччя українського народу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Чорний.

Парламентар вважає, що ситуація в Україні зміниться на краще лише тоді, коли буде змінено економічний курс держави та центральна влада в цілому.

"Тому що економічний курс, який сьогодні реалізовує нинішня влада зі своїм Кабінетом Міністрів, він не приведе ніколи Україну до зростання промисловості і не приведе до зростання благополуччя українського народу. Тому, поки не зміниться влада, ніяких змін не відбудеться. І якщо ще пів року тому я сподівався на те, що влада, можливо, змінить курс, що, можливо, новий Кабмін, новий прем’єр-міністр вони переглянуть економічну політику, але ні, вони діють під зовнішнім управлінням", – сказав Віктор Чорний.

Новини за темою: Корупція при цій владі специфічна – вона має тенденцію до децентралізації, – економічний аналітик Скаршевський

А зовнішнє управління, продовжив нардеп, робить Україну залежною і не розвиненою індустріально.

"Тому їм вигідно давати нам сьогодні кредити через МВФ, лиш би ми не запускали свою економіку, лиш би ми не виробляли всередині країни ту продукцію, яка потрібна нам, а тим більше, ту продукцію, яку можна продавати на зовнішніх ринках. Тому не буде при цій владі ніякого зростання благополуччя громадян, це просто неможливо", – прокоментував нардеп від "Опозиційної платформи – За життя".   

Новини за темою: У нас буде втрачене десятиліття, – Якубін про стан економіки

Нагадаємо, раніше голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" в м. Харків Андрій Лесик заявив, що президент України Володимир Зеленський і його команда перейшли в стадію відвертого терору, розуміючи, що вони втрачають підтримку громадян України.

 

Loading...