Економічна тупість чинної влади зашкалює - ми не можемо собі цього дозволити, - Рабінович

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

В один з найскладніших періодів в історії світу, економічна тупість чинної влади зашкалює. Про це в ток-шоу "18" на телеканалі ZIK, заявив Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Вадим Рабінович. 

"Треба підбивати підсумки цього "зеленого" експерименту. Треба припиняти боятися говорити правду собі та іншим. Економічна тупість нинішньої влади зашкалює! Але ми не можемо собі цього дозволити в період, один з найскладніших в історії світу, я вважаю. Ми ще не знаємо, чим все це скінчиться. І влада в цей час повинна перебувати в руках професіоналів. Які вміють керувати. І тут не треба боятися це говорити. І тому я повторюю ще раз: у мене різні відносини з різними людьми. Я впевнений, що ми – не ідеальна команда ОПЗЖ, але абсолютно найкраща сьогодні, єдина можлива для виходу країни з кризи. Ось і все. А вибирати вам..." - сказав Рабінович.

Новини за темою: Рабінович подав до ВРУ проєкт закону про кримінальну відповідальність за невиконання передвиборчих обіцянок

Нагадаємо, співголова партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат України Вадим Рабінович вважає, що "Слуга народу" використовує всі методи для недопущення до влади на місцевих виборах його опозиційної сили.

Loading...