Джокер показав відео, де скандальний екснардеп Микитась хвалиться дружбою з Богданом і Єрмаком

Максим Микитась 

Фото з відкритих джерел

Пранкер зазначив, що відео йому передали "друзі з СБУ"

Джокер опублікував відео, де колишній народний депутат Максим Микитась хвалиться дружбою з Богданом і Єрмаком. Відеоролик він розмістив у своєму Telegram-каналі.

Пранкер зазначив, що відео йому передали "друзі з СБУ". 

"Запис зроблено в ресторані готелю Прем'єр-Палас, на якій скандальний забудовник Микитась козиряє своїми зв'язками на Банковій і розповідає як "порішав" питання зі своїми друзями Богданом і Єрмаком. До слова, є інформація, що Микитась був вдячний Богдану і Єрмаку за дружбу і подарував друзям десятки неоплачених квартир, оформлених на Богдана, Єрмака та їхнього друга Вавриша через підставних осіб. І все це за особистий рахунок вкладників Укрбуду. Тепер зрозуміло, як Микитась отримує дозвіл на виїзд від Генеральної прокуратури, і чому він досі не за ґратами", - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, 20 січня, колишнього нардепа Максима Микитася зняли з рейсу під час спроби вильоту з України. Згодом прикордонники відпустили скандального забудовника.

Ввечері того ж дня правоохоронці знову одягнули на Микитася електронний браслет контролю.

Як відомо, колишнього  нардепа підозрюють у привласненні 82 млн держкоштів при обміні квартир для військових Національної гвардії.Loading...