Дипломатичний шлях вирішення конфлікту на Донбасі залишається пріоритетним, – Кулеба

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

За словами міністра, Україна готова до будь-якого сценарію

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна готується до будь-якого сценарію розвитку ситуації на Донбасі,  але дипломатичний шлях вирішення конфлікту залишається пріоритетним. Про це він повідомив в інтерв’ю турецькому телеканалу TRT.

За словами Кулеби, українська влада сподівається на пошук рішення саме в рамках дипломатії. "Коли у вас є такий сусід, як Росія, потрібно бути готовим до будь-якого сценарію... Але дипломатичне вирішення ситуації залишається абсолютним пріоритетом для України, і ми шукаємо способи переконатися, що знайдемо рішення в цих рамках", – сказав міністр.

Крім того, дипломат назвав Тристоронню контактну групу важливим інструментом для врегулювання конфлікту. "Тристороння контактна група — це тягар, який ми повинні нести доки він не приведе нас до миру. Це важка робота. Працювати в ТКГ завжди непросто. Кожен крок потребує зусиль, це дуже складна структура", – висловився Кулеба.

Новини за темою: На Донбасі відбудуться вибори до районних рад, - представник ЦВК

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський заявив, що встановити мир на Донбасі неможливо без прямого діалогу з Володимиром Путіним. За його словами, ключові кроки повинна зробити Росія.Loading...