live

Два місяці тому маски розпродували, а нині взялися створювати антикризові штаби, – Кива про дії влади

Народний депутат Ілля Кива

з відкритих джерел

"Вам що, незрозуміло було, що в країні буде епідемія?"

Два місяці тому, коли було вже зрозуміло, що світ буде уражений коронавірусом, влада гнала потрібні їй закони в "турборежимі", не звертаючи уваги ні на що.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Народний депутат риторично поцікавився, де була влада два місяці тому, коли уже було зрозуміло, що коронавірус прийде і до нашої країни.

"Чим ви займалися два місяці тому, коли вже всім було зрозуміло, що світ буде уражений цією хворобою? Вони гнали потрібні їм закони в "турборежимі", не звертаючи ні на що уваги, вони намагалися якомога швидше розглянути правки, щоб ухвалити на догоду МВФ ось цей злочинний закон про продаж землі, коли потрібно було стабілізувати вже ситуацію, перебудовувати економіку, працювати над тим, щоб закріпити і зміцнити позиції лікарів, які сьогодні перебувають на передовій боротьби з цією хворобою. А вони оголені, у них немає навіть засобів особистого самозахисту, не кажучи вже про медпрепарати та умови роботи. Але це два місяці тому нікого не цікавило. Два місяці тому провладні комерсанти і наближені до них депутати продовжували збагачуватися, продаючи маски, продаючи засоби особистого захисту за кордон. І, за великим рахунком, здійснюючи найстрашніший злочин над українським народом, тому що саме вони будуть винні в кількості заражених. І ця бездіяльність два місяці, а сьогодні вони схаменулися – давайте створювати антикризовий штаб... А два місяці тому вам що, незрозуміло було, що в країні буде епідемія?" – заявив Ілля Кива.

Новини за темою: Кацман: Медведчук радив владі тестувати тих, хто прибуває до України. Дослухалися

Нардеп зауважив, що нині опозиційні політики, зокрема представники "Опозиційної платформи – За життя", намагаються забезпечити медичні заклади та лікарів необхідними засобами. Ілля Кива резюмував, що Україна обов'язково поборе складну ситуацію.

Нагадаємо, партію медичних препаратів для боротьби з COVID-19 отримала Закарпатська область. Допомогу передали голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. Були передані медичні маски, захисні костюми для лікарів, рукавички, розчин для дезінфекції і тести на коронавірус.

Представники "Опозиційної платформи – За життя" надають допомогу для боротьби з пандемією коронавірусу українцям і медичним установам по всій країні.