Дуда має намір зустрітися із Зеленським в Україні у жовтні

Володимир Зеленський та Анджей Дуда Фото з відкритих джерел

Також відвідати Київ планує глава польського МЗС Збігнєв Рау

Президент Польщі Анджей Дуда має намір відвідати Україну з робочим візитом у жовтні цього року. Про це повідомив міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау, повідомляє "Укрінформ".

"Нещодавно з моїм українським колегою ми провели хорошу бесіду. Ми обговорили дуже багато справ, зокрема, запланований візит президента Дуди в наступному місяці до Києва", - заявив Рау.

За його словами, восени також можливий візит глави МЗС Польщі до Києва. Наразі точної дати ще немає, однак пан Рау зазначив, що може відвідати Україну разом із Дудою.

"Це відкрите питання: можливо, я поїду до Києва з паном президентом, а можливо, ще раніше", - додав глава польського МЗС.

До слова, Збігнєв Рау був призначений главою МЗС Польщі 26 серпня та змінив на цій посаді Яцека Чапутовича. До призначення на посаду міністра Рау був головою комісії Сейму Польщі у закордонних справах.

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з новопризначеним главою польського МЗС Збігнєвим Рау та запросив його здійснити візит до України в рамках встановлення подальших контактів та співпраці.Loading...