Дубінський заявив про "договірнячок" у Раді – голоси в обмін на окремі області і лісгоспи

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

За словами нардепа, сьогодні в парламеті відбувається суттєве єднання депутатської групи "Довіра" із фракцією "Слуга Народу"

Ходять плітки про те, що депутатській групі "Довіра" віддають окремі області та лісгоспи за голосування на користь фракції "Слуга народу". Про це під час брифінгу перед засіданням фракції "Слуга народу", який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України ( "СН") Олександр Дубінський.

"Для мене велике запитання, чи єдність – це голосування, які були на останній позачерговій сесії і передостанній позачерговій сесії. Я сьогодні бачу дуже суттєве єднання групи депутатської "Довіра" із фракцією "Слуга народу". І в нас ходять плітки про те, що "Довірі" віддають окремі області і лісгоспи за таке голосування. Тобто Державне лісове агентство частково переходить під контроль групи "Довіра" для того, щоб вони давали голоси. Тобто розмін – голоси за вплив на Держлісагентство, голоси за вплив на Держводресурси і таке інше. Тобто такий звичайний український парламентський "договірнячок", - зазначив Дубінський.

Новини за темою: Чому "ЄС" голосувала за ринок землі, – Дубінський назвав причину

Нагадаємо, сьогодні на позачерговому засіданні народні депутати Верховної Ради розблокували підписання законопроєкту про ринок землі та ухвалили зміни до держбюджету-2020.

Loading...