Дубінський: У Кабміні не всі розуміють, що діється в країні, – їх з вулиці понабирали

Народний депутат (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський Скріншот відео

"Ось тобі 36 тисяч, будеш міністром освіти"

На засіданні фракції "Слуга народу" було порушене питання про висловлення політичної недовіри чинному Кабміну, проте таке рішення, попри можливість оцінити рівень та якість членів уряду, підтримали лише близько 20 народних депутатів.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Народний депутат розкритикував чинний уряд, заявивши, що не всі із урядовців розуміють, що нині відбувається в країні.

"Я думаю, що в Кабміні не всі там розуміють, бо їх там понабирали з вулиці, завели, сказали – ось тобі 36 тисяч, будеш міністром освіти… От вони там не дуже розуміють. А ось депутати розуміють, що відбувається в країні. От ми, послухавши плівки, зрозумівши, з ким ми маємо справу взагалі, вчергове переконалися, скажемо так, маючи можливість оцінити рівень та якість цих людей, на фракції порушується питання – ми готові проголосувати за політичну недовіру цьому уряду, який призначає цих людей, який делегує своїх представників у спостережні ради… 20 осіб піднімають руки, що так, ми готові проголосувати за політичну недовіру. Тобто проголосувати за такого режиму хоч щось корисне для людей, на мій погляд, неможливо", – заявив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Дубінський назвав мету дискредитації українського оборонного комплексу – знищення конкурента

Нагадаємо, раніше у мережі з'явився запис, де нібито прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова і глава Мінфіну Оксана Маркарова обговорювали курс долара і економічні питання перед зустріччю з президентом Володимиром Зеленським. Також на записі чутно, як чоловічий голос, схожий на голос прем'єра, стверджує, що "він повний профан в економіці", а у "Зеленського дуже примітивне розуміння економічних процесів".

Невдовзі з'явилася друга частина прослуховування наради Гончарука. На аудіо чути, як Гончарук побоюється, що склад нового Кабміну будуть звинувачувати в тому, що він "ухандохав економіку". Далі високопоставлені особи обговорюють стратегію розвитку України. Згодом була оприлюднена і третя частина записів.

Наступного дня Гончарук написав заяву про відставку і передав її президенту. Той прийняв документ для розгляду.

Крім того, СБУ відкрила кримінальну справу через прослуховування в кабінеті прем'єр-міністра Олексія Гончарука під час наради.

Як повідомляли, президенту України Володимиру Зеленському надали інформацію про можливого автора аудіозаписів із засідань прем'єра протягом доби після їх появи.

Loading...