Дубінський радить позбутися зі "Слуги народу" тих, хто інтелектуально не дотягує до рівня нардепа

Олександр Дубінський Фото - скріншот

А Скороход і Полякова радить повернути у фракцію

У "Слузі народу" точно не можна миритися із людьми, які явно не дотягують інтелектуально до рівня народного депутата і до рівня людини, яка визначає правила життя для всієї країни.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Ведуча ток-шоу Наташа Влащенко поцікавилася, як відбуватиметься очищення "Слуги народу", про яке говорив президент України Володимир Зеленський.

Олександр Дубінський зазначив, що для нього досі є загадкою, чому раніше із фракції "Слуга народу" виключили народних депутатів Анну Скороход та Антона Полякова.

"От на фоні "Продай собаку – заплати за комуналку" Скороход і Поляков виглядають суперпристойними людьми. Я особисто думаю про те, що час їх у фракцію повернути, бо вони реально пристойні люди. По-перше, це був би прецедент, по-друге, це був би сигнал", – заявив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Зеленський провів нараду з представниками Кабміну та фракції "Слуга народу", - ЗМІ

Він продовжив: "Треба позбуватися людей, які кнопкодавлять, які попадаються на відкритих корупційних скандалах, які ходять і займаються "решаловим", лобізмом… І з цим, напевно, якщо це не є предметом суспільної пильної уваги, це можна "розрулювати" всередині, якщо голоси цих депутатів хочеться зберегти. Але точно не можна миритися із людьми, які не дотягують явно інтелектуально до рівня народного депутата і до рівня людини, яка визначає правила життя для всієї країни".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підтвердив, що в його команді є конфлікти, які заважають працювати.

Як повідомляли раніше, народних депутатів Скороход та Полякова офіційно виключили із фракції "Слуга народу".

Loading...