Дубінський: Програма уряду Шмигаля ідентична до програми Гончарука – пустопорожній набір слайдів

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

"Складається враження, що уряду взагалі наплювати на парламент"

Програма Кабміну Дениса Шмигаля абсолютно ідентична за формою і змістом до тієї, яку подавав свого часу попередній прем’єр Олексій Гончарук, – пустопорожній набір нічим не підкріплених слайдів, заяв і декларацій.

Про це під час ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

"Останнім часом у мене взагалі складається враження, що уряду наплювати на парламент, і він абсолютно впевнений, що буде проштовхувати через Верховну Раду все, що захоче. Наведу простий приклад з програмою уряду, яку вони написали кілька тижнів назад і відправили з барського плеча депутатам – дайте рекомендації до програми. Я її прочитав. Вона абсолютно ідентична за формою і змістом до тої, що подавав свого часу Гончарук. Тобто пустопорожній набір слайдів, заяв і декларацій, нічим не підкріплених, які абсолютно не мають жодної стратегії, плану і, взагалі, сумнівні з точки зору реалізації", – заявив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Дубінський про голосування за бюджет: Проаналізувати його до кінця ні в кого можливості не було

Він зазначив, що парламентарі напрацювали чимало пропозицій і скерували уряду.

"Величезний обсяг пропозицій був зібраний з парламенту. Учора Шмигаль відправив у Верховну Раду проєкт початковий, без урахування будь-яких взагалі змін, жодного слова не змінив. Ось це ставлення свого часу стало причиною відставки Гончарука. Я думаю, що такі ж наслідки будуть і в Кабміну Шмигаля", – заявив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Дубінський заявив про "договірнячок" у Раді – голоси в обмін на окремі області і лісгоспи

Нагадаємо, Верховна Рада 4 березня на позачерговому засіданні 353 голосами "за" відправила у відставку прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Новим прем’єр-міністром України став Денис Шмигаль.

Як повідомляли, кандидат політичних наук, голова соціально-експертної платформи "Національна стратегія розвитку" Дмитро Співак прогнозував, що чинний уряд на чолі із Денисом Шмигалем не втримається на своїх посадах до кінця року.

Loading...