live

Дубінський пояснив, як можна легко визначити "соросят" в українській владі

Олександр Дубінський Фото - скріншот

Фонд Сороса – це структура, в якій може бути багато бенефіціарів, каже нардеп

"Соросят" можна легко визначити. Для цього потрібно переглянути відкриті публічні декларації міністрів, чиновників та депутатів.

Про це під час марафону "Тхне Соросом" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

"Можу вам сказати, як легко визначити "соросят", якщо докласти для цього невеликі зусилля. Ось у нас же публічне декларування розкрито, і всі міністри і депутати, і чиновники публікують декларації. І ось у багатьох членів Кабінету міністрів у графі" Доходи " написано "Заробітна плата", наприклад, 1 600 000 грн, 600 000 грн, 1 000 000 грн... І хто заплатив цю заробітну плату? Він сам собі. Тобто, вони самі собі платили заробітну зарплату. Це можна тільки в одному випадку – коли вони були ФОПами і отримували гранти на свої ФОПи. Тобто, вони були приватними підприємцями, які отримували ці гранти. Ось це і є вхід грошей Сороса. Ось цих людей знаходите, виписуєте їх у список – і ось вам всі "соросята" у фракції", – заявив Олександр Дубінський.

На його переконання, "соросят" у фракції "Слуга народу" буде навіть більше, ніж 40%.

Нардеп продовжив: "Ми використовуємо слово "соросята" як колективне позначення. Але повірте, щойно ви почнете копатися у всіх цих грантах і назвах організацій, все одно вийдете до різних проєктів фонду Сороса. Ви повинні розуміти, що фонд Сороса – це структура, в якій може бути багато бенефіціарів, тому що будь-який фонд – можна стати його інвестором. Тобто, ви можете прийти з грошима і почати їх вкладати через цю машину, яка тут відбудована, машину, фактично, з підкупу українських чиновників і придбанням їх послуг з лобіювання інтересів інших країн. Можна це робити через них, тобто, це просто "сітка".

Новини за темою: Підприємство, яке виготовляло оптичні схеми для космосу, завдяки "соросятам" приватизували за копійки, – Кацман

Нагадаємо, народний депутат України VIII скликання, член Комітету з питань охорони здоров’я Сергій Мельничук заявив, що дії тих людей, які працюють із Джорджем Соросом, можна кваліфікувати як державну зраду.

Раніше колишня народна депутатка Олена Бондаренко заявляла, що іноземців в українській владі замінили підготовленими "соросятами".

Читайте також: "Протести у Санжарах як результат війни Коломойського та Сороса".

Loading...