Дубінський певен, що "Слуга народу" матиме "золоту акцію" у Київраді

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Головне, не допустити "зашкварених персонажів", каже нардеп

Після місцевих виборів "Слуга народу" буде мати "золоту акцію" у Київській міській раді.

Про це народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський заявив під час дебатів кандидатів на крісло міського голови Києва на телеканалі ZIK.

Суперник Олександра Дубінського у дебатах – народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Качура поцікавився у нього, чи готовий він забезпечити консолідацію у Київраді, щоб там у майбутньому не було конфліктів та інтриг у разі обрання його міським головою столиці.

Олександр Дубінський переконаний, що після місцевих виборів до Київради зайдуть нові люди з новими бажаннями.

"Партія "Слуга народу" формуватиме свій список, і ми в цьому списку повинні показати нашим виборцям тих людей, які прийдуть не дерибанити гроші на тендерах, вуличному освітленні, розсадці дерев або маршрутках, таксі або будівництві, землі тощо", – зазначив Олександр Дубінський та додав, що, якщо такі люди прийдуть, то будувати комунікацію з ними буде дуже легко.

Новини за темою: Перенести місцеві вибори з жовтня-місяця вже юридично неможливо, - Арахамія

"І коли я сьогодні розумію, що так, ми підемо на вибори. Там напевно буде і БЮТ, і "Європейська Солідарність", і партія Шарія, і, можливо, "Опозиційна платформа - За життя", і точно, я впевнений, "Слуга народу". Я чітко розумію, що "Слуга народу" матиме головну, золоту акцію, максимальну кількість власних депутатів у цій міській раді. Наше з вами завдання зараз – не думати про те, як ми буде формувати більшість, тому що ми будемо найбільшою партією і ми будемо втягувати цих людей і домовлятися з ними про спільну роботу, а треба думати про те, як привести до Київської міської ради максимально якісних депутатів", сказав Олександр Дубінський і додав, що головне – не допустити "зашкварених персонажів".

Повне відео дебатів між Олександром Дубінським та Олександром Качурою дивіться тут.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що перед виборами київського міського голови у столиці проведуть праймеріз.

Як повідомляли, праймеріз "Слуги народу" на вибори мера столиці відбудеться у чотири етапи.

Згодом у "Слузі народу" розповіли, коли будуть оприлюднені результати праймеріз на посаду мера Києва.Loading...