Дубінський назвав мету дискредитації українського оборонного комплексу – знищення конкурента

Олександр Дубінський Скріншот відео

"Ніхто не зацікавлений у збереженні військово-промислового комплексу України"

Нині український оборонний промисловий комплекс дискредитують, щоб знищити глобального конкурента на ринку озброєнь.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

У парламентаря поцікавилися, чи відомо йому, яке майбутнє очікує на "Укроборопром". Олександр Дубінський зазначив, що найближчим часом відомство буде позбуватися "зайвого" майна, тобто розпродувати все, що ще залишається.

"Ніхто не зацікавлений у збереженні військово-промислового комплексу України, бо всі прекрасно розуміють, що це солодкий для "соросят" час, коли до влади прийшли вони, а ще ніхто не зрозумів, що вони насправді роблять з економікою, "розпилюючи" та знищуючи її, передаючи галузі, які найбільше цікаві іноземному капіталу, туди у користування, поки що ніхто не зрозумів і їх не знесли. Я думаю, що це питання дуже скоро буде на порядку денному і буде найголовнішим на порядку денному в Україні. Вони просто знищують глобального конкурента на ринку озброєнь", – заявив Олександр Дубінський.

Новини за темою: Рулетка "Укроборонпрому", або Що стоїть за обстрілом корпусів БТР-4

Народний депутат пояснив, чому він так вважає.

"Знищують як: просто тупо дискредитують все, що робить український оборонний промисловий комплекс. Із 13-ти поставлених в останній час БТРів в українську армію чотири… із тріщинами у броні. Хто їх після цього на світовому ринку замовить? Притім, для мене очевидно, що це проста інформаційна диверсія: дивіться, вони просто у себе на ринку поставляють броньовики з тріщинами для своїх власних солдат", – заявив Олександр Дубінський.

Раніше директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець написав, що приватне підприємство "Лозовський ковальско-механічний завод" поставило на Харківське конструкторське бюро машинобудування три перших корпуси для виготовлення БТР-4 нової партії. Але виявилось, що вони прийшли з браком. На них є тріщини. Проте на непровареній і потрісканій броні стоїть клеймо військового представництва Міністерства оборони, що з цими корпусами все гаразд.

Як повідомляли, у січні керівництво "Укроборонпрому" дало директору Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені O.O. Морозова та власнику "Лозівського ковальсько-механічного заводу" 24 години для з’ясування достовірності оприлюдненої у ЗМІ інформації щодо якості зварювання корпусів БТР-4Е.

Згодом стало відомо, що робоча група "Укроборонпрому" не знайшла пошкоджень на бронетранспортерах БТР-4Е.

Loading...