Дубінський: Кабмін Шмигаля – уряд тимчасових управлінців, мета яких – максимальний заробіток грошей

Фото з відкритих джерел

Нардеп розповів, що ЗМІ та соцмережі пишуть про незаконні виплати прем'єру

Чинний Кабінет міністрів України – це уряд тимчасових управлінців, які мають на меті максимально заробити.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

"Тут все дуже просто – уряд тимчасових управлінців, мета яких – максимальний заробіток грошей і розставляння на посади людей, які ці гроші будуть для них заробляти. Я вже неодноразово читав у ЗМІ, в анонімних і неанонімних телеграм-каналах інформацію про те, що конкретно прем'єр Шмигаль через свого брата може отримувати фактично незаконні виплати з Держспоживслужби, Держгеокадастру Львівської області, ще якихось структур державних у Львівській області, які займаються поборами з бізнесу, з громадян. Вони гроші збирають, як "чорну касу", потім передають прем'єр-міністру. Ось неодноразово читав про це. Я при цьому не бачу ніякої боротьби системної з порушеннями законодавства і з тими ж схемами, які відбуваються в лісовому господарстві... Щось змінилося в водному господарстві? В екології змінилося щось? В енергетиці змінилося щось? Нічого не змінилося. Більш того, ситуація з кожним днем ​​погіршується ще більше", - заявив депутат.

Новини за темою: Уряд провалив комунікацію з регіонами у питанні нових карантинних обмежень, - Палиця

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський вимагав чіткої комунікації уряду щодо умов адаптивного карантину.

Також повідомляли, що Кабінет міністрів України скоротив виплати на дітей фізичних осіб-підприємців на 48,4 млн гривень, щоб перенаправити ці кошти на іншу бюджетну програму.

Loading...