Дубінський: Бородянський повністю профнепридатний, весь його функціонал полягав в отриманні відкатів

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Дубінський зазначив, що закони Бородянського і Ткаченка про дезінформацію і медіа ніколи не запрацюють

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський заявив, що закони Володимира Бородянського про дезінформацію, Олександра Ткаченка про медіа - це два закони з одного кошика, покликані, по суті, не просто звести в ступінь куба диктаторські закони 16 січня, а в принципі повністю взяти під контроль ЗМІ, блогерів, Telegram-канали - все. Про це він повідомив в ефірі телеканалу NEWSONE.

Він зазначив, що ці закони ніколи не запрацюють.

"Взяти під контроль все, під егідою, як це зазвичай у нас відбувається: гібридна війна, агенти Кремля, ми повинні знати, хто стоїть за кожним конкретним Telegram-каналом або телеканалом NEWSONE, наприклад. Ось цим займаються наші медіаменеджери. Воно ніколи не буде працювати. Ми можемо з вами це обговорювати, оцінювати ступінь ідіотизму обох цих ініціатив, але вони ніколи не запрацюють, з однієї простої причини: люди, які це пишуть, вони навіть не уявляють, як працюють Telegram-канали. Що це, як там забезпечується приватність, хто взагалі здійснює доступ до цих Telegram-каналів у Telegram LLC в Лондоні. Мені вистачило одного – що для розкриття Telegram-каналів вони будуть судитися в Лондоні з компанією Telegram, щоб розкрити, чи є я бенефіціаром каналу DubinskyPro, свого власного, чи не є, і заборонити мені його вести. Високий суд Лондона, за десятки мільйонів фунтів, буде шукати Сашка Дубінського, щоб дізнатися, це таки він чи не він? Жоден прокурор це не підпише, бо це така ж в'язниця, як і передати "Укрзалізницю" Deutsche Bahn. Це все неробоча історія", - сказав Дубінський.

За словами нардепа, Бородянський не розуміє, що буде, якщо цей закон приймуть.

"Я особисто з паном Бородянським не знайомий. Версій у мене дві. Перша версія: він повністю профнепридатний, і тому, як "дай дурневі – він руки поріже і розіб'є". Або весь його функціонал полягав не в телеменджменті, а в отриманні відкатів, або в управлінні фінансовими потоками. Він не розуміє, як це працює взагалі. Бо що з того, що написано в законі про дезінформацію – він не розуміє, як працює цей ринок. Він не розуміє внутрішніх зв'язків у цьому ринку. І що буде, якщо вони цей закон приймуть. Я мав досвід спілкування з авторами цих законів, які ми зараз обговорюємо. Я їм казав: мені дуже подобається, що ви їх приймаєте, – ви молодці. Тому що після такого ідіотизму, який ви збираєтеся проштовхнути у ВР, мало того що ви повністю "зашкваритесь" і ваш імідж буде помножений на нуль, але найголовніше, вся аудиторія людей, яка не знала про Telegram-канали, не дивилася YouTube… у нас же найважливіше – заборонене. Заборонене користується популярністю. Проблеми у телеканалу NEWSONE – всі біжать дивитися, що ж там на NEWSONE. Проблеми, умовно, у ZIK – всі туди. Проблеми на "плюсах", обшуки, всі біжать дивитися, що ж там відбувається. Заборонять Telegram – всі будуть в Telegram або в Youtube. Мені клас – до мене вся ваша аудиторія, яку ви втратите, прийде, а ви вашою спробою вихолостити і створити правильних і неправильних журналістів будете газету "Правда" створювати. Тільки коли була газета "Правда" -  не було альтернативи.  А ви будете створювати "Правду", боротися з альтернативою і створювати сюди приплив уваги аудиторії. І я вам вдячний", - підкреслив Дубінський.

Нагадаємо, нещодавно телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський, коментуючи закон про дезінформацію, заявив, що в голови Мінкульту Володимира Бородянського раптом прокинулося бажання закрити рота своїм колегам, особливо тим, які не хвалять його.

Loading...