Дубінський: Бігус привласнив 3 мільйони гривень, які отримав від своїх спонсорів

Денис Бігус Фото з відкритих джерел

Сам журналіст заперечує заяву народного депутата Дубінського

Народний депутат від "Слуга народу" Олександр Дубінський заявив, що журналіст Денис Бігус привласнив близько трьох мільйонів гривень, які отримав від своїх західних спонсорів. Про це нардеп написав у своєму Telegram-каналі

За його словами, Бігус на отримані гроші через підставну фірму купив облігації внутрішньої позики.

"На цю компанію придбані держоблігації українського уряду Денисом Бігусом. Заради наживи він вклав у держоблігації приблизно 3 млн гривень, які отримав на виробництво журналістських розслідувань від іноземних фондів і приватних жертводавців", - написав Дубінський. 

Телеграм-канал Олександра Дубінського

Однак, сам Бігус, за словами нардепа, заперечує свою провину. Зокрема, він пояснив це тим, що гроші, які він використовує для проведення, так званих, журналістських розслідувань, зберігалися на рахунках у Привабанці. Після його націоналізації вивів гроші через страх, що банк можуть повернути олігарху Ігорю Коломойському.

У свою чергу Олександр Дубинський заявив, що версія Бігуса не відповідає реальності, так як Приватбанк був націоналізований в грудні 2017 року. Крім того, компанія "Девідсушестудіо", на яку журналіст оформив вкрадені у спонсорів гроші у вигляді ОВДП була заснована в лютому 2019 року.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат від "Слуги народу" Олександр Юрченко вийшов із монобільшості через повідомлення про його причетність до корупційних правопорушень.

Loading...