Дубілет запропонував прив'язати розмір премій президента, прем'єра та спікера Ради до зростання ВВП

Дмитро Дубілет Фото з відкритих джерел

Водночас, зарплати керівників обласних державних адміністрацій мають бути прив'язані до щоквартального рейтингу

Міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет пропонує прив'язати розмір премій президента, прем'єр-міністра та спікера Верховної Ради до зростання ВВП. Про це він розповів в інтерв'ю виданню "Інтерфакс-Україна".

"Президент доручив нам дати загальну пропозицію щодо архітектури зарплат. Протягом останнього тижня я проводив цю роботу. Ми пробували звести все в єдину систему для того, щоб, з одного боку, була зрозуміла логіка співвідношення зарплат у різних органах, з іншого боку, щоб було зрозуміло, до яких конкретних показників прив'язана змінна частина. А з третього боку, щоб це було прийнятно для суспільства, але ми могли дати відповідь на запитання фахівців, яких ми хочемо залучити", - зазначив міністр.

За його словами, команда вже створила презентацію з описанням нової архітектури зарплат, і тепер він очікує, коли прем'єр-міністр і президент дадуть на цю пропозицію свою резолюцію.

На запитання журналіста, який рівень зарплати має бути встановлений, і від виконання яких KPI залежатиме, Дубілет зазначив, що стосовно кожної посади свої підходи.

"Наприклад, згідно з тією пропозицією, яку я зробив, у президента, прем'єра та спікера, як у перших осіб, премія прив'язана до зростання ВВП. Оскільки не дуже зрозуміло, до чого ще можна прив'язати їх змінну частину. В кожного з міністрів зарплата може бути прив'язана до того, що він безпосередньо зробив, наприклад до щоквартального звіту. В депутатів може бути прив'язка до якихось своїх показників. Найпростіше - це за тим, наскільки вони беруть участь у сесії та комітетах", - додав Дубілет.

Також одна з пропозицій, яку Дубілет подав прем'єру та президенту, полягає у тому, щоб для керівників обласних державних адміністрацій змінна частина зарплати була прив'язана до щоквартального рейтингування.

Раніше міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив, коли електронні вибори в Україні стануть реальними.Loading...