Дружина Саакашвілі розповіла, чи є у нього американський паспорт

Сандра Рулофс Фото - скріншот

І громадянами яких країн є вона сама та сини

У Міхеіла Саакашвілі немає американського паспорта. У його дружини є громадянство Нідерландів та Грузії. У синів – нідерландські паспорти.

Про це у програмі "Інсайди тижня з Влащенко" на телеканалі ZIK заявила дружина Міхеіла Саакашвілі Сандра Рулофс.

Сандра Рулофс розповіла, про життя родини та інтереси синів. Старший живе у США, продовжує навчання і працює журналістом у кількох проєктах. А ось молодший син чи не кожного дня змінює думку стосовно того, ким хоче стати у майбутньому – то спортсменом, то геймером, то політиком, як батько, то журналістом, як брат.

"За темпераментом молодший більше схожий на Міхеіла, а старший – спокійний, спостерігач більше", – зазначила Сандра Рулофс.

Новини за темою: У фракції "Слуга народу" немає 70% за призначення Саакашвілі на посаду віцепрем’єра, – Качура

Сандра Рулофс спростувала інформацію про те, що у Міхеіла Саакашвілі є американський паспорт та розповіла, що у неї є громадянство Нідерландів та Грузії. У синів, додала гостя програми, теж паспорти Нідерландів.

Новини за темою: Призначення Саакашвілі віцепрем’єром: На Україну чекають радикальні реформи чи закручування гайок?

Зауважимо, під час програми використовувалися фрагменти інтерв'ю із Сандрою Рулофс, датовані 20 грудня 2017 року.

Нагадаємо, у липні 2017 року колишнього очільника Одеської області Міхеіла Саакашвілі позбавили українського громадянства. Це трапилось, коли політик перебував у Польщі. Після цього він перетнув кордон та повернувся до України.

​12 лютого 2018 року Саакашвілі затримали в Києві. Після цього його депортували чартерним літаком до Варшави. Згодом йому заборонили в’їзд на територію України терміном на три роки – до 13 лютого 2021 року.

Як повідомляли, у травні 2019 року президент Володимир Зеленський вніс зміни до указу свого попередника Петра Порошенка та повернув громадянство колишньому голові Одеської області Міхеілу Саакашвілі. І уже 29 травня Саакашвілі повернувся до України.

Loading...