live

Дружина Рябошапки відмовилася спілкуватися із журналістами щодо нерухомості у Франції

Подружжя придбало у 2016 році будинок у Франції

Руслан Рябошапка та його дружина Олеся Бартовщук Фото з відкритих джерел

Дружина генерального прокурора Руслана Рябошапки Олеся Бартовщук відмовилася поспілкуватися із журналістами, які хотіли дізнатися її позицію у питанні купівлі чоловіком та нею нерухомості у Франції. Про це повідомляє PavlovskyNews.

Згідно з повідомленням, нерухомість подружжя стала об'єктом інтересу журналістів, які провели розслідування. Було встановлено, що генпрокурор Руслан Рябошапка та його дружина Олеся Бартовщук в 2016 році купили за кредитні гроші у Франції будинок. За це вони заплатили майже в 450 тисяч євро, за невідому вартість вони також купили земельну ділянку.

Як зазначається, через вісім місяців борг в розмірі 650 тис. євро був закритий, скоріш за все, в цю суму входила і вартість землі. За інформацією ЗМІ, офіційні заробітки сім'ї не дозволили б щомісяця виплачувати 81 тис. євро.

Слід зауважити, що Олеся Бартовщук працює в Європейському суді з прав людини в Страсбурзі. Журналісти PavlovskyNews намагалися потрапити до неї на роботу, аби дізнатися її позицію в цій нескінченній кількості розслідувань про нерухомість генпрокурора, однак дружина Рябошапки категорично відмовилася спілкуватися із представниками ЗМІ.

Нагадаємо, раніше Офіс генерального прокурора повідомив про спроби невідомих осіб від імені керівництва офісу вимагати від високопосадовців хабарі, вірогідно, для дискредитації діяльності відомства.

Loading...