Дроздова про лист Медведчука Зеленському: Мир на Донбасі - це ключове питання, яке потрібно вирішувати в першу чергу

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Народний депутат і голова політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук критикує президента Володимира Зеленського з ідеологічних міркувань тому, що 70% українців вважають, що мир на Донбасі - це ключове питання, яке потрібно вирішувати в першу чергу.

Про це в ефірі телеканалу NEWSONE заявила медіаексперт Лариса Дроздова.

"Зараз ситуація в країні склалася така, що не критикують Зеленського та його команду тільки ліниві. Шанувальники Порошенка критикують тому, що відкриті кримінальні справи. Віктор Медведчук критикує з ідеологічних міркувань тому, що 70% українців вважають, що мир на Донбасі - це ключове питання, яке потрібно вирішувати в першу чергу. Досі воно не вирішене. Єдиний спосіб вирішення – це підписані Мінські угоди. Підписував їх не Зеленський, але виконувати їх потрібно. На жаль, нова влада зараз виставляє все нові і нові умови", - сказала вона. 

Дроздова додала, що "сьогодні люди настільки зубожіли, що навіть ті тарифи, які існують зараз, дійсно непідйомні, і люди не можуть оплатити комуналку. Ми знаємо, що з осені ці тарифи повинні піднятися ще раз".

"Питання українізації. Його ніби не існує. Але мови національних меншин обмежуються. Я думаю, це теж одна з передвиборчих обіцянок Володимира Олександровича, яку він досі не виконав. Дійсно, страх купки радикалів, які постійно стоять під Офісом президента і запалюють фаєри і страйкують. Вони не дають президенту прийняти кардинальне рішення. Тут потрібна просто сміливість", - підсумувала експерт.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук направив Відкритий лист президенту України Володимиру Зеленському