Дробович не має концепції діяльності Інституту нацпам’яті, – Бужанський про ініціативу демонтажу гербів

Макс Бужанський Фото з відкритих джерел

Це спроба Дробовича сподобатися жителям Західної України, вважає парламентар

Очільник Інституту національної пам’яті Антон Дробович не має концепції стосовно діяльності цього відомства.

Про це під час включення в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський.

Максим Бужанський прокоментував ініціативу очільника Інституту національної пам’яті Антона Дробовича щодо демонтажу гербів радянської епохи з моста Патона і монумента "Батьківщини-Матері" у столиці. Парламентар нагадав, що у Києві такої символіки дуже багато, і риторично поцікавився, чи тепер потрібно це все здирати зі стін.

"Це спроба Дробовича сподобатися жителям Західної України, але він обманює і їх. Він їхню увагу відволікає на якусь дурницю. Він нічого їм не пропонує, він нічого їм не говорить про те, як ми будемо жити завтра, він нічого не говорить про те, що ми повинні зробити сьогодні для того, щоб завтра наші діти жили в європейській країні. Він стоїть і розповідає – я здеру герб зі щита "Батьківщини-Матері", – сказав Максим Бужанський.

Новини за темою: Дробович: Меценати готові профінансувати демонтаж радянського герба з монументу "Батьківщина-Мати" у Києві

Парламентар переконаний, що ініціативи щодо здирання гербів свідчать про те, що у пана Дробовича немає жодного плану, концепції та ідеї, чим взагалі має займатися Інститут національної пам’яті.

Як повідомляли, директор Інституту національної пам'яті Антон Дробович заявив, що найближчі плани декомунізації в Києві – це знесення гербів на мосту Патона й на монументі "Батьківщини-матері".

Нагадаємо, нещодавно Київська міська рада підтримала рішення про щоденне виконання гімну України у школах Києва.

Пізніше у відомстві заявили, що гімн у школах – це рекомендація, а не вимога. Там повідомили, що КМР "рекомендує столичним закладам освіти щоденно виконувати гімн, але жодним чином не зобов’язує цього робити".

Loading...