live

Порошенко знову не прийшов на допит у ДБР: Адвокат пояснив причину

Петро Порошенко з відкритих джерел

Політик не прийшов, бо органу, куди він викликався, вже не існує

Сьогодні колишній президент України Петро Порошенко в черговий раз не прийшов на допит до Державного бюро розслідувань. Про причини неявки розповів адвокат Ігор Головань "Українській правді".

"Президент не прийшов, бо того органу досудового розслідування, куди він викликався, вже не існує. Ми знаємо, що 5 лютого був указ президента, яким змінена структура ДБР. Вже Першого управління організації досудових розслідувань немає, тому, той орган, який викликав Порошенка, він не існує", - зазначив Головань.

Він додав, що минулого тижня звертався до Державного бюро за поясненнями, хто відповідно до визначеної президентом структури керує Головним слідчим управлінням, яка доля кримінальних проваджень, кому вони передані чи не передані, яка доля слідчих, які працювали у ДБР тощо, проте відповіді не отримав.

"Я і надалі вимагатиму від ДБР дотримання законодавства і надсилання повісток з точним зазначенням і управління, і слідчого, до якого викликається Порошенко", - підкреслив адвокат.

Новини за темою: Порошенко заявив, що справи проти нього відкриті "путінською п'ятою колоною"

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Національне антикорупційне бюро також відкрило кримінальне провадження стосовно п'ятого президента України Петра Порошенка. Справу було відкрито у зв'язку з рішенням ВАКСу за привласнення та розтрату майна через зловживання службовим становищем та відмивання доходів, одержаних незаконним шляхом.

Крім того, нещодавно адвокати Петра Порошенка подали 14 позовів у Верховний Суд про відшкодування моральної шкоди. За словами правозахисників, це лише початок.Loading...
Loading...
Loading...