live

Допоможи пенсіонеру: Кива оплатив комуналку жінці з Кіровоградської області і оголосив новий челлендж

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива.

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Цей жест став відповіддю політика на висловлювання депутата від "Слуги народу" Брагара, який порадив жінці продати свою собаку і сплатити на ці гроші рахунки за житлово-комунальні послуги

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива оплатив рахунок за житлово-комунальні послуги жінці з Кіровоградської області, якій днями його колега від фракції "Слуга народу", порадив продати собаку, щоб це зробити. Про це повідомив сам Кива на своїй сторінці в Facebook.

"Оголошую челлендж #допоможи_пенсіонеру. Я закликаю всіх допомогти пенсіонерам, які ледве зводять кінці з кінцями - оплатіть їхні борги за комунальні послуги, придбайте їжу чи одяг, допоможіть купити ліки! Ми не повинні стояти осторонь і дивитися, як вимирає від голоду і відсутності грошей на виживання ціле покоління людей.

Замість адекватних рішень і реальної допомоги звичайним пенсіонерам "нова влада" через свою некомпетентність і безграмотність пропонує продати собаку. Це єдине рішення проблем, на яке вони здатні? Вони не шукають шляхи покращення життя для наших пенсіонерів і малозабезпечених. Вони продовжують давати ці знущальні субсидії, яких і так не вистачає, тільки тут вони вирішили обдурити людей. Люди зводять кінці з кінцями. У країні відсутні механізми юридичного захисту людей. Ніхто нічого не пояснює, ніхто не перевіряє... Люди залишаються з боргами і безвихіддю один на один. Реальний приклад цьому ситуація Любов Павлівни з села Аджамка Кіровоградської області. Пенсія у неї 2000 грн на місяць, а платежі за комунальні послуги перевищують цю суму більш ніж на 100 грн. Ви вважаєте це справедливо? Я особисто ні!", - зазначив політик.

При цьому Кива додав, що сьогодні відправив своїх помічників юристів з метою розібратися, в чому причина ситуації, що склалася, чому жінці нараховано мінімальну субсидію. "І ми досягнемо відновлення справедливості для цієї жінки. Це питання буде під моїм особистим контролем. Ми не повинні проходити повз людей, яким дійсно потрібна допомога. А "Слугам Народу" я хочу сказати тільки одне - прийде час і вся країна побачить ваше справжнє обличчя. Ви переплутали народ з олігархами, і замість допомоги простим людям - служіть своїм американським покровителям. Результат буде дуже скоро - люди все бачать і виженуть вас мітлою і за свої злочини ви будете сидіти довгі терміни", - резюмував він.

До посту Кива доклав фотографію жінки, про яку йшла мова, а також свідчення того, що він перевів у рахунок оплати її ЖКП кошти.

Нагадаємо, днями в ефірі програми "Голос народу" на каналі "112 Україна" депутат від "Слуги народу" Євген Брагар порадив пенсіонерці продати свою собаку і сплатити борги за ЖКП.

Пізніше він вибачився за своє висловлювання і пояснив, що хотів привернути увагу населення до несправедливості, коли люди отримують високі доходи, розкішно живуть і в той самий час мають субсидію.

Новини за темою: Хай краще продасть свої мізки: Пенсіонерка дала пораду нардепу від "Слуги народу" Брагару

У свою чергу народний депутат від партії "Опозиційна платформа – За життя" Ілля Кива заявив, що допоможе пенсіонерці, якій представник "Слуги народу" порадив продати собаку, щоб оплатити комунальні послуги.

Новини за темою: Нардеп від "Слуги народу" Гео Лерос обматюкав свого колегу Брагара через невдалу пораду пенсіонерці

В "Нафтогазі" також не пройшли повз заяви Брагара - там стверджують, що для оплати рахунків за комуналку не потрібно продавати собак, котів та інших тварин, як радив нардеп - потрібно лише звернутися за грошовою допомогою до держави.

Loading...