Донбас – перша причина, чому рейтинг Зеленського падає, – політолог

Політолог Олександр Лазарєв Скріншот відео

Чимало кроків влади призводять до того, що люди не вірять президенту

Відсутність реальних кроків по врегулюванню конфлікту на Донбасі – це перша причина, чому рейтинг президента України Володимира Зеленського падає.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Лазарєв.

Коментуючи рівень довіри українців до влади та інших державних структур, експерт зауважив, що церква і державні служби так себе не скомпрометували як влада та окремі політичні партії.

"От влада, на превеликий жаль, особливо правляча партія "Слуга народу", вона показує зовсім інші речі. Вона показала українцям, своїм виборцям, що вона ніколи не збиралася виконувати свої обіцянки, які були дані перед виборами. В цьому і суть недовіри до влади сьогодні", – заявив Олександр Лазарєв.

Новини за темою: Нардеп Качний: Якщо після виборів рейтинг "Слуги народу" буде нижчий, ніж 20%, Зеленський може розпустити Раду

За його словами, є декілька основних причин, чому влада втрачає довіру українців:

"Перша причина – це Донбас. Немає реальних кроків по врегулюванню конфлікту. Друга причина – це відсутність економічної стабільності, економічна криза з якої вони не знають як виходити. І третя причина – це безпека, яка відсутня в Україні. На превеликий жаль ми бачимо безчинство, яке відбувається на вулицях, яке собі дозволяють праворадикали. Тобто ми можемо констатувати, і народ, який зараз перестає вірити президентові, він просто дивиться на ситуацію і бачить, що це Порошенко №2", – додав Олександр Лазарєв.

Нагадаємо, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, то до парламенту пройшли б чотири партії. Про це свідчать результати опитування, проведеного Інститутом аналізу та прогнозування з 19 до 27 серпня.

Найбільшу кількість місць у новій Раді зайняла б партія "Слуга народу" (Арахамія Д., Корнієнко О., Стефанчук Р.) - 26,9%, "Опозиційна платформа – За життя" (Бойко Ю., Медведчук В., Рабінович В.) – 22,1%, "Європейська солідарність" (Порошенко П., Парубій А., Геращенко І.) – 12,6%, і "Батьківщина" (Тимошенко Ю., Тарута С., Наливайченко В.) – 9,6%.

Як повідомляли, у серпні Центральна виборча комісія звернулася до Ради національної безпеки та оборони України, Служби безпеки України, Національної поліції України, Командувача об'єднаних сил за інформацією щодо безпеки організації та проведення місцевих виборів на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

Loading...