live

Документ про створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО "злив" Демченко, – "PavlovskyNEWS"

Руслан Демченко

Документ про створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО у складі політичної підгрупи в Мінську в ЗМІ "злив" Руслан Демченко, штатний радник президента, який представляв Україну в Мінську після Леоніда Кучми.

Про це повідомляє телеграм-канал "PavlovskyNEWS".

"Головна політична подія дня – публікація виданням "Дзеркало тижня" документа про створення Консультативної ради за участю представників ОРДЛО у складі політичної підгрупи в Мінську.

Низка політиків і журналістів відразу обрушилися з критикою на офіс Зеленського, а главі Офісу Єрмаку навіть довелося втиснутися в брифінг з коронавірусу, щоб хоч якось виправдатися.

Tелеграм-канал "Резидент" повідомляє, що "депутати-соросята" з фракції "Слуга Народу", фракції "Голос", фракції ЄС і БЮТ створять міжпарламентське об'єднання і вимагають створити тимчасову слідчу комісію, яка буде розслідувати дії глави Офісу президента у Мінську", – йдеться у повідомленні телеграм-каналу "PavlovskyNEWS".

"Нашому телеграм-каналу стало відомо, хто навмисно "злив" у ЗМІ цей документ, щоб зірвати мирний процес і поставити під удар дії Єрмака.

Як повідомило наше джерело – документ в ЗМІ "злив" Руслан Демченко, штатний радник президента, представляв Україну в Мінську після Леоніда Кучми.

Навіщо Демченко злив документ – наше джерело не повідомило, проте подальше одномоментне цькування з боку "патріотичних" сил говорить про те, що багато з них були обізнані про появу документа в ЗМІ", – пише "PavlovskyNEWS".

Новини за темою: Зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" не відбулась через загрозу коронавірусу, - Єрмак

Нагадаємо, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак підтвердив створення Консультативної ради з представниками окупованого Донбасу в рамках контактної групи в Мінську. За його словами, на останній зустрічі в Мінську учасники Тристоронньої групи заявили про необхідність створення Консультативної ради.