Новини » Політика Читать эту новость на русском

Документ, який визначає життя країни, був написаний тихенько у темному закутку, – Кива про бюджет-2021

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Парламентар звернув увагу на те, що документ подав уряд, який не має програми

Проєкт державного бюджету на 2021 рік не бачили навіть члени профільних комітетів Верховної Ради України: документ, який визначає життя країни, був написаний тихенько у темному закутку.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Парламентар зауважив, що проєкт держбюджету-2021 рік не бачили навіть члени профільних парламентських комітетів, і звернув увагу, хто саме пропонує цей документ, – уряд, якому парламент не висловив довіри. Ілля Кива нагадав, що у чинного Кабінету міністрів України немає програми розвитку країни. Нардеп акцентував, що сьогодні постає питання щодо затвердження проєкту бюджету, написаного тими, у кого немає програми.

Новини за темою: Мінфін: Скорочення витрат на соцвиплати немає у держбюджеті-2021

"У нашій країні немає грошей для того, щоб взагалі сьогодні звести кінці з кінцями вже цієї осені. Сьогодні вже немає грошей, і вже діра в бюджеті, яка налічує мільярди гривень, які нічим не можна заповнити. Економіка стоїть, економіка повністю зруйнована. Фактично ми взяли кредити у МВФ, ті, які повинні були бути направлені на закриття тих дірок, але виявилися дірки в кілька разів більші, і ці кредити вже давним-давно померли. Усі фонди витрачені, фактично землю ми продали, виходить, на догоду ось цим кредитам, а кредитів вже немає", – заявив Ілля Кива.

Новини за темою: У 2021 році підвищення мінімалки в Україні планується у два етапи, - проєкт держбюджету

Нардеп резюмував: "Цей бюджет написаний на догоду виключно цих же місцевих виборів – владі потрібно щось показувати".

Нагадаємо, 14 вересня Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні ухвалив проєкт закону "Про державний бюджет України на 2021 рік".

У Міністерстві фінансів України назвали основні показники державного бюджету на 2021 рік.