Додаткових ініціатив щодо Донбасу від представників ТКГ, зареєстрованих у ВРУ, немає, – Разумков

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков Ліга.net

Голова ВРУ запевнив, що парламент робить усе, що він нього залежить, однак нових ініціатив з ТКГ не подавали

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков наголосив, що додаткових ініціатив щодо Донбасу від представників української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ), не надходило і не було зареєстровано у будівлі парламенту.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK. 

Зокрема, очільника ВР запитали, чи була інформація про те, що в ТКГ є якісь законопроєкти, які з огляду на домовленості, мали розроблятися. На що він відповів, що станом на 17 вересня представники української делегації в ТКГ не реєстрували у Раді нових ініціатив щодо Донбасу.  

Крім цього, політика запитали, чи була б Україна у більш виграшній позиції, якби парламент або уповноважені особи представили ці законопроєкти.

"ВРУ те, що від неї залежало, завжди робила. Якщо ви пригадаєте минулий рік, потрібно було продовжувати дію закону про так званий особливий статус тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької області, ми це голосували", - зазначив Дмитро Разумков.

Новини за темою: Україна завжди виконувала і виконуватиме домовленості, зокрема й про припинення вогню, - Кравчук під час засідання ТКГ

За його словами, те, що буде у подальшому, залежатиме від Верховнох Ради, яка, виходячи з інтересів України, буде приймати відповідні законодавчі ініціативи.

"Станом на сьогодні, абсолютно з вами погоджуюсь, все це повинно бути публічно, відкрито. Саме тому говорю, що станом на сьогодні додаткових ініціатив від представників ТКГ, які були б зареєстровані у ВРУ, поки що немає", - пояснив голова ВРУ.

Нагадаємо, нещодавно Разумков наголошував, що Тристороння контактна група не повинна змінювати майданчик переговорів у Мінську, адже це не вплине на якісь роботи представників.  

Loading...